Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRZYSZTOF TUREK W JAWORZE

Utworzony przez Teresa, 28 września 2012 r. o 13:44
Nie łudźcie się, że coś się zmieni - państwo K . obstają za panem T. Nie wiem czy chcą czy muszą popierać jego decyzje. Z tego co jestem zorientowana do sądu pracy wpłynął pozew .... od byłych pracowników . Ja bym się martwiła tym zeby obecni pracownicy nie dołożyli się do tego ....nękanie przez pana T, nierówne traktowanie i wynagradzanie pracowników, "oczernianie" pracowników, wymyślana kary (bezprawne , niezgodne z kodeksem pracy) które nie wiem do czyjej kieszeni trafiają to tylko niektóre wykroczenia ?? POWTARZAM SIĘ ALE.... KODEKS PRACY TO NIE KSIĄŻECZKA DLA PASTUCHA A LUDZIE TO NIE BYDŁO!!!.  Co tam jeszcze w tej firmie jest , że jest  takie zainteresowanie innych "służb " .... nie wiem ale komuś się czknie . Odwracanie głowy przez właścicieli i nie słuchanie szarych pracowników  ponadto robienie z siebie ofiar nagonki , nic im nie da a wręcz jest nie na miejscu.... NIE WY TU JESTEŚCIE POKRZYWDZONYMI!!!. Jesteście właścicielami ale nie wy tworzycie tą firmę :((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również sądziłem że w tej firmie coś się zmieniło,że pan T.przemówił ludzkim głosem. Niestety to tylko pozory.Pan T.jest cholerykiem i jak nie może wyładować się na pracownikach w jednym sklepie to robi to w drugim. Niech szefostwo podziękuje za pozew swojemu dyrektorowi.Za jego znęcanie się nad pracownikami,za bezpodstawne karanie ,za molestowanie psychiczne,bo to to przyczyniło się ,że  ten pozew znalazł się w sądzie..I wszystko działo się za  przyzwoleniem,a raczej śmiem twierdzić że na poleceie szefostwa.My też jesteśmy ludźmi,a nie bydłem....Czy jeszcze 2 lata temu ktoś pomyślałby o tym? Nie wydaje mi się.Jeśli się nic nie zmieni to wcale nie zdziwi mnie jeśli do sądu wpłyną kolejne wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile kosztuje milczenie w jaworze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FanGrow.com - do zarabiania i pozyskiwania polubie        sprawdź FanGrow.com FanGrow - za klikanie na fejsie, wykonywanie zadań, oglądanie filnów na youtube itp otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na zdobywanie lajków dla siebie lub na doładowanie telefonu, kupon z punktami, ja akurat sprzedaję te kupony na allegro :)     Czym jest FanGrow.com   FanGrow.com to profesjonalna platforma do skutecznego promowania Twoich stron www, fanpagey, czy profili i nie tylko w sieciach społecznościowych takich jak Facebook, Google+ czy YouTube.Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na pytania z kategorii „jak zdobyć więcej fanów?”, czy „jak promować swój film na YouTube?” albo „jak zdobyć więcej plusów?” to jesteś we właściwym miejscu.        Jak działa FanGrow.com   Oferujemy najszersze i najbardziej przestronne narzędzie do promocji w mediach społecznościowych. Dzięki platformie FanGrow.com, która oparta jest na wzajemnych rekomendacjach społecznościowych możesz w prosty sposób zacząć promować wszystkie swoje strony. Do promocji będziesz potrzebował Punkty FanGrow, które możesz zdobyć całkowicie za darmo np. klikając lubię to, plus, czy oglądając firmy promowanych stron przez innych użytkowników, bądź jeżeli zależy Ci na szybkości punkty możesz zakupić bezpośrednio na naszej stronie.     Promuj się z pomocą FanGrow.com na:   FACEBOOK lubię to, komentarze ...   Z pomocą FanGrow.com możesz już teraz zacząć skutecznie zdobywać nowych fanów i angażować ich do komentowania Twoich postów na Facebooku. Dzięki temu Twój fanpage zacznie żyć, a Twoi obecni i przyszli klienci zobaczą, że ludzie lubią i uczestniczą w życiu Twojej firmy, czy Twojego fanpage’a.   GOOGLE+ plusy, obserwatorzy ...   Na wypozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce Google wpływa wiele czynników i jednym z nich są kliknięcia w serwisie Google+. Z pomocą FanGrow.com możesz pozyskać nowe plusy również to pod Twoimi postami, a jak powszechnie wiadomo, że plusy pod postami wliczają się do liczby plusów profilu Google+   YOUTUBE wyświetlenia ...   Jeśli prowadzisz kanał na Youtube i posiadasz ciekawe filmy z którymi chcesz się podzielić lub po prostu wykorzystujesz Youtube w celach reklamowych, to u nas z sukcesem zwiększysz oglądalność swoich filmów. Youtube jest drugą po Google wyszukiwarką na świecie a dynamika przyrostu zapytań na Youtube jest bardzo wysoka, szybsza niż w obrębie Google.   WEBSURF wizyty ...   WebSurf to w pełni zautomatyzowany system wymiany ruchu na stronach internetowych. Pozorne narzędzie, które polega na nabijaniu oglądalności stron internetowych a również ogromnie wpływa na pozycjonowanie Twojej strony w wynikach uzyskiwanych przez wyszukiwarki jako jedna z zmiennych w algorytmie wyszukiwania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile kosztuje milczenie w jaworze?!
jak by to był face już był by like:).  milczenie kosztuje spokój psychiczny i to ze szefostwo wraz z K.T. jest w miarę ludzcy, ale nie martw się wszystko kiedyś wróci do normy, bo koszta przez to zamieszanie ktoś będzie musiał spłacić, wiec bądź dobry a kilka miesięcy dłużej po pracujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by to był face już był by like:).  milczenie kosztuje spokój psychiczny i to ze szefostwo wraz z K.T. jest w miarę ludzcy, ale nie martw się wszystko kiedyś wróci do normy, bo koszta przez to zamieszanie ktoś będzie musiał spłacić, wiec bądź dobry a kilka miesięcy dłużej po pracujesz
Tak to racja jest o wiele spokojniej.Ale czy konieczna była cała ta sytuacja żeby tak było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś cisza na tym forum zapadła. chyba wszyscy pokochali Krzysztofa a on ich i życie pracowników stało się bajka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne że tak nagle wszyscy przestali pisać ..czyżby ktoś ich postraszył??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowa kierowniczka w Lublinie tragedia nie zna języka polskiego,krowy doić.Może coś w końcu zrobią bo ludzi szkoda. Urlopów w lecie oczywiście dalej nie ma,socjala też nie,a dyrektor to chyba już sam się tak pogubił w tym wszystkim,że śmiech na sali KOMEDIA nie firma!!! Trzymam kciuki za tych odważnych BRAWO!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idiota nie despota. Prymityw jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie urlopy? Tylko wybrani mogą mieć taki luksus! Reszcie czeredy zaproponuje się wolne na mniej obleganych turnusach tzn.w styczniu i lutym...a teraz jest tak zwany gorący czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyastanawiam się czy ciśnie się tylko nas i kiedy jakaś instytucja weźmie się za tyłek szanownego pana k.t.?(dlatego z małej litery bo po prostu jest taki malutki):-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej wsi pochodzi ten k.t? a właściciel jakby pomyślał to dyrektorem winien zrobić swojego zięcia i wszystko w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten k.t. nadal wprowadza ferment wśród pracowników , nadal poróżnia ludzi nadal go to bawi a wiecie dlaczego bo pracownicy poróżnieni to..... i tu przepraszam za slowa .... bo dla paru mam szacunek i podziw.... głupcy którymi się da kierować. Może czas to skończyć? Wyśmiewanie się z ludzi ktorzy pracują i chcą pracować, brak szacunku do pracownika o ironio ręki która karmi pracodawcę,bo gdyby nie Ci pracownicy to piasek widzieli by w piaskownicy pod blokiem a nie na Kanarach. Może wreszcie czas zebrać siły i większą grupą zadziałac i pokazać zwłaszcza temu dyrektorkowi, że jego miejsce jest przy miotle. Ponadto na sklepach szerzy się plotkarstwo , jedna baba drugiej babie.....okropne . Siedzą na telefonach i co jest najważniejsze ? Co? Gdzie? I komu? Masakra jakaś niektórzy nie wypuszczają telefonów z rąk , żeby być na bieżąco . To oczywiście tez wina dyrektorka bo zastrasza ludzi a oni niczego już nie są pewni. Dalej wynagrodzenia.... Jak są wypłacane, jak sie nalicza premie, jak sa wynagradzani ludzie za soboty i dlaczego wszystkie soboty są pracujące ale nie uwzgledniane przy wyplacie . 50 zł wiecej to sa zaplacone soboty a co z niedzielami handlowymi ktorych ostatnio zrobiło sie dwie przed swietami.....cudowne rozmnozenie czy jak to ujał dyrektorek .....taka tradycja . Człowieku jaja sobie robisz z ludzi którzy pracują na chleb:( . Co z urlopami ... W tej firmie cały czas jest gorący okres .... Ktoś wam podliczy te wszystkie urlopy i wreszcie firma pozna pojecie Ekwiwalentu z urlop a nie tak jak dotychczas zwolnionym rzucali ochłap .... :(( :\ . Ludzie nie ida na zwolnienie bo boją sie , że nie beda mieli gdzie wrócić. Firma zrozumie co to nadgodziny itp itd .... A jak będzie kumulacja wypłat ? :-) I na koniec nie starajcie sie pracowac w tej firmie dobrze i uczciwie bo wszyscy dostaniecie taka sama zapląte..... Kopną was w drzwiach zaśmieją sie wam w plecy i rzucą grosza jako zapłate. Bo nie wierze tez w to , że dyrektor działa bez przyzwolenia właścicieli a wiem jak pieknie się potrafią uśmiechać i mówić nie martw sie Jesteś nietykalna/y Ha-Ha :\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach zapomniałam się zapytac kto został pracownikiem roku? Co to za szczęściarz i gdzie się uchował ..... Bo fama chodzi i plotkuje , a znacie ten kawał o famie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pracownik roku siedzi na stanowisku kierownika w lublinie pupilek pana Krzysztofa Turka nie jaka P. Marlena wieśniara po tylu latach awans i się w głowie pierdo** masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha .... kt. Lubi obstawiać się swoimi ludzmi bo żyje w złudnym przekonaniu , że oni nic złego o nim nie powiedzą a oni :-) .... Myją mu dupę bez mydła . Ma niezwykle sterylną zadnią część ciała. Ale tu mowa o pracownicy a ja słyszałam o pracowniku....no to jakie nominacje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma kontakt z kierowcą z zamościa bo mam ważną rzecz mu do przekazania, a dotyczącą bezpośrednio jego osoby. Piszcie na forum . Może też poczytujesz to forum :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mało profesjonalnego dyrektora nigdy nie spotkałem. Nie dotrzymuje terminów i danego słowa, ludzie traktowani są "z góry", po prostu prostactwo i zbyt wysokie mniemanie o sobie. Żenujący poziom profesjonalizmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie dotrzymywał...interesuje go tylko to co dotyczy jego samego a inni co go to obchodzi..przecież na nasze miejsca ma podobno setki zamienników..ciekawe kiedy zamienią jego tylko taką wybitną postać trudno będzie zastąpić no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...